Sesja ciążowa

Ciąża to magiczny czas, w którym budujemy nierozerwalną więź miedzy nami, a dzieckiem, dlatego uważam, że warto uwiecznić te niezapomniane chwile.
Zapisz się już dziś  i zapewnij sobie pamiątkę na zawsze:
lafotografia.zalamo.com/book

Studyjna sesja ciążowa Warszawa la fotografia

Termin sesji ciążowej

Zapraszam mamy około 32-36 tygodnia ciąży, lub wtedy gdy brzuszek pięknie się zaokrąglił. Oczywiście, jeśli mama będzie miała ochotę, a przede wszystkim siłę, wykonamy zdjęcia nawet dzień przed planowanym terminem porodu.

Makijaż

Sesja ciążowa to jeden z tych momentów, w których przyszła Mama może poczuć się z pewnością jeszcze bardziej kobieco. Aby podczas zdjęć wyglądała wyjątkowo pięknie, przygotowania do sesji warto rozpocząć już w domu. Należy pamiętać, że makijaż, zwłaszcza oczu i ust, może być mocniejszy niż na co dzień, gdyż na fotografii wszystko będzie wyglądało naturalnie. Z tego powodu zalecam korzystanie z usług profesjonalnych wizażystek. Makijażystka dobierze kosmetyki odpowiednie do sesji, które wydobędą z każdej Mamy jeszcze więcej blasku.

Przygotowanie do sesji ciążowej

Istotnym elementem wyglądu Mamy będzie główny bohater- brzuch. Mamo, nie noś nic uciskającego na ok 2 godziny przed sesją, aby uniknąć nieestetycznych śladów po szwach. Zalecam w tym czasie zrezygnować również ze skarpetek uciskowych, które zostawią ślady wokół kostek. Warto szczególniej niż zwykle zadbać także o donie i stopy (zarówno mama, jak i tata pozują bez skarpetek).

Ubiór

Jeśli chodzi o ubiór warto zabrać klasyczne jeansy, bądź czarne spodnie oraz biały i czarny top/ golf, ewentualnie body. Dla odważniejszych Mam proponuję sesję w bieliźnie. Tu kolorystyka dowolna, aczkolwiek najlepiej sprawdzą się komplety standardowe, tj. białe i czarne, lub mocne, kontrastowe, przykładowo czerwone. Pan Tata także powinien mieć ze sobą jeansy i dwa rodzaje T-shirtów- biały i czarny, każdy gładki, bez nadruków.

Posiadam suknie, spódnice oraz inne ubrania i gadżety, z których każda, z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeżeli decydujecie się na fotografie w sukniach proszę aby Tata ubrał się równie elegancko.

Szczegółową kolorystykę i ogólną koncepcję sesji omówimy na kilka dni przed naszym spotkaniem, jednakże jeśli macie ochotę na coś specjalnego, osobistego, proszę, powiedzcie mi o tym jak najwcześniej się da, abym mogła ułożyć zarys sesji dopasowany bezpośrednio do Waszej rodziny.

Dodatki do sesji ciążowej

Fantastycznym dodatkiem do sesji będzie pluszak- za jakiś czas będziecie mogli ocenić jak zmienia się Wasza pociecha porównując Ją do wielkości zabawki.

 

Kilka słów o :

sesji noworodkowej

sesji niemowlęcej

o sesji rodzinnej

o sesji urodzinowej