sesja dzieciecaSesja niemowlęca to propozycja da wszystkich Rodziców, którzy chcą zachować na zawsze te ulotne, pozornie błahe chwile, które mają bezpośredni wpływ na dorosłe życie ich Skarba.
Swoją sesję możesz łatwo i szybko zarezerwować tu:

lafotografia.zalamo.com/book

Termin sesji

Sesje te wykonuję najchętniej po ukończeniu przez maluszka 3-go miesiąca życia, gdyż posiada już konkretne umiejętności, np. podnosi ciekawsko główkę, zaczyna się świadomie uśmiechać. Przede wszystkim reguluje już swój harmonogram dnia. Pamiętaj, by umawiając godzinę sesji uwzględnić przyzwyczajenia dziecka- powinno być wyspane i najedzone, aby podczas sesji miało chęć do zabawy i innych aktywności.

miejsce

Sesja niemowlęca dziecięca rodzinnaSpotkajmy się w studio na Gocławku lub wspólnie wybranym plenerze na terenie Warszawy. W obu przypadkach możemy korzystać z gadżetów studyjnych, które ożywią
i rozwesela każdą sesje.

ubiór

Zalecam zabrać ze sobą ulubione ciuszki maluszka, ale przede wszystkim te, w których czuje się dobrze, nie krępują jego ruchów, nie drapią. Najlepiej sprawdzają się spodnie na szelkach, ogrodniczki, sukienki na ramiączkach. Rodzice ubierają się swobodnie. Ubrania mają nie krępować ruchów i odzwierciedlać Wasz charakter. Zarówno mama, jak i tata pozują bez skarpetek.

W studio posiadam kilka sztuk ubranek dla dzieci do roku. Mam także wiankami, opaski, czapeczki, kaszkiety i inne dodatkami, z których każde możemy dopasować do Waszej sesji.

Na sesję zabieramy:
Sesja dziecięca LA FOTOGRAFIA
  • dobry humor,

  • przekąski dla dzieci,

  • pieluszki jednorazowe oraz tetrowe

  • ulubione zabawki/rzeczy związane z Waszą pasją, którą chcielibyście „zarazić” szkraba,

  • mleko sztuczne (jeśli dziecko jest karmione butelką),

  • smoczek (jeśli używa).

dodatki

Fantastycznym dodatkiem do sesji będzie pluszak, zatem dobrze by było gdybyście mieli go ze sobą- za jakiś czas będziecie mogli porównać jak zmienia się Wasza pociecha porównując Ją do wielkości zabawki.

Bezpieczeństwo

Podczas sesji najważniejszy jest maluch. Nie robię nic na siłę, nie stosuję niebezpiecznych pozycji, czy przedmiotów niedopasowanych do wieku dziecka. Przygotowania do sesji niemowlęcej nie powinny różnić się od typowego dnia. Rutyna dnia codziennego również dla takich maluszków odgrywa bardzo ważną rolę.

Sesje odbywają się w domowej atmosferze, gdyż studio mieści się mieszkaniu, dopasowanym do potrzeb dzieci i rodziców. Posiadam przewijak, poduszkę do karmienia, podgrzewacz do mleka itp. akcesoria pomocne przy maleńkim dziecku. Przed każdą sesją mieszkanie jest wietrzone, zaś na czas sesji, odpowiednio nagrzane. Dodatkowo, aby uniknąć,np. smogu po wietrzeniu cały czas oczyszczam mieszkanie przy pomocy specjalistycznego oczyszczacza powietrza.

Używam profesjonalnych lamp studyjnych, których światło jest bardzo rozproszone i zmiękczone dużym Softboxem, tak, aby nie drażniło oczu.

Jeśli macie pytania – zapraszam do kontaktu. Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Sesja ciążowa

Sesja noworodkowa

Sesja rodzinna lub dziecięca

Sesja urodzinowa/ tematyczna