Sesja rodzinna, podobnie jak dziecięca to okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych, którą będę miała przyjemność dla Was uwiecznić. Nie czekajcie, teraz możecie łatwo, a przede wszystkim szybko zarezerwować swoją sesję tu:
lafotografia.zalamo.com/book

ubiór

Ubierzcie się spójnie kolorystycznie. Rodzice mogą być ubrani w sposób bardziej stonowany, dzieci zaś w żywszej tonacji. Dla chłopców zawsze sprawdzają się ogrodniczki, spodenki na szelkach i białe koszule. Dziewczynki mogą zabrać kilka ulubionych sukienek, do których dobierzemy pasujące opaski czy wianki. Pamiętajmy jednak, iż sesja powinna być przede wszystkim dobrą zabawą, oddającą Wasze emocje i relacje, dlatego warto zabrać ze sobą także luźne ubrania, tj. zwykłe spodnie i T-shirty. Bardzo ważne jest to, aby ubrania nie krępowały waszych ruchów i odzwierciedliły Wasz charakter. Wszyscy pozują bez skarpetek.

miejsceSesja dziecięca Gocławek

Zarówno sesja rodzinna,  jak i dziecięca może odbyć się w moim domowym studio lub w plenerze, który z pewnością ucieszy dzieci. W obu przypadkach możemy korzystać z gadżetów studyjnych, które ożywią, a także rozweselą każdą sesję.

Szczegółową kolorystykę i ogólną koncepcję sesji omówimy na kilka dni przed naszym spotkaniem, jednakże jeśli macie ochotę abym uwieczniła przykładowo całą rodzinę w specjalnych strojach (np. jesteście superbohaterami i i macie własne kostiumy;)) proszę, powiedzcie mi o tym jak najwcześniej się da, abym mogła ułożyć zarys sesji dopasowany bezpośrednio do Waszej rodziny.

Na sesję zabieramy:
  • dobry humor,
  • przekąski dla dzieci, ulubione zabawki/ książki/
  • rzeczy związane z Waszą pasją.

 

Sesja ciążowa

Sesja noworodkowa

Sesja niemowlęca

Sesja urodzinowa/ tematyczna