Sesja urodzinowa to doskonała  okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych, którą będę miała przyjemność dla Was uwiecznić.

Nie czekajcie, teraz możecie łatwo i przede wszystkim szybko zarezerwować swoją sesję tu: lafotografia.zalamo.com/book

Gdzie możemy się umówić?

Spotkajmy się w moim domowym studio lub w plenerze, który z pewnością ucieszy dzieci . W obu przypadkach możecie korzystać z gadżetów studyjnych, które ożywią i rozwesela każdą sesję urodzinową 🙂

Proponuję scenki i dodatki dobrane bezpośrednio pod gust solenizantki/ solenizanta.

Gwarantuję, że każda sesja urodzinowa jest jedyną w swoim rodzaju, a mała osóbka, nie tylko poczuje się tu swobodnie, ale i wyjdzie z uśmiechem na swej cudnej buzi.

Podczas sesji panuje luźna, swobodna atmosfera. Nie brakuje wygłupów, podskoków i przeróżnych dziecięcych zabaw- wszytko po to, aby malec czuł się rozluźniony i zadowolony. 🙂 W końcu to wyjątkowa okazja i sesja.

Propozycje sesji

Dla maluchów, które lubią się pobrudzić proponuję sesje typu smash-cake. Dziecko może odkryć nowe smaki, a przede wszystkim bezkarnie pobawić się tortem-jeśli będzie miało na to ochotę, nawet rozłożyć go na czynniki pierwsze.

Czyścioszkom zaś, zapewnię dwie- trzy scenki do zabawy. Posiadam balony, poduszki w kształcie pysznych ciasteczek, wanienkę do kąpieli, bańki mydlane oraz wiele różnych, ciekawych i wyjątkowych atrakcji dla każdego malucha.

Kto?

Każda sesja zawiera ujęcia rodzinne. Zapraszam do udziału w sesji rodziców wraz z rodzeństwem.

Jeśli chcecie, by towarzyszył nam ktoś jeszcze, dajcie proszę wcześniej znać, abym przygotowała scenki odpowiednie do ilości osób.

Ubrania

Dla solenizanta weźcie ze sobą ulubione ubranka i/ lub z napisami typu „pierwszy rok”. Oczywiście w mojej studyjnej szafie znajdziemy również coś dla każdego roczniaka, ale zawsze warto mieć zabezpieczenie 😉

Wy, ubierzcie ubierzcie się proszę spójnie, w jasne, pastelowe kolory. Niech Wasze ubrania będą jednolite, bez odwracających uwagę wzorów- w końcu to sesja urodzinowa, nie markowa.

Co zabieramy?

Przede wszystkim weźcie ze sobą dobre humory- głównie od tego zależy cały przebieg sesji.

Ponadto, zabierzcie ze sobą:

  • przekąski dla dzieci,
  • ulubione zabawki/książki
  • pieluszki jednorazowe
  • w przypadku sesji w wanience warto spakować pieluszkę do kąpieli i ręcznik
  • coś na przebranie – również dla rodziców 😉

 

Sesja ciążowa

Sesja noworodkowa

Sesja niemowlęca

Sesja rodzinna lub dziecięca