O mnie

Witam Cię w LA FOTOGRAFIA.

Jesteś tu, bo zapewne szukasz dla siebie lub kogoś bliskiego wymarzonej sesji. Zapraszam Cię do świata mej fotografii, która jest dla mnie nie tylko pracą, ale i pasją.
Prywatnie jestem mamą dwóch kochanych rozrabiaków oraz szczęśliwą żoną, ale poza domem, całe serce wkładam w fotografię.la fotografia sesja Warszawa
Z natury jestem optymistką, zatem podczas sesji zwykle panuje luźna i wesoła atmosfera. Nie musisz się martwić o niezręczną ciszę, czy skrępowanie- w końcu przychodzisz do obcej Ci osoby. Staram się jak mogę, by moi modele czuli się swobodnie, pomagam im dostrzec ich naturalne piękno, a przy tym tworzę niepowtarzalne pamiątki z ważnych momentów życia.
Z wykształcenia jestem pedagogiem, ponadto z tego co słyszę mam serce i rękę do dzieci, więc nie przeraża mnie praca z nawet najbardziej wymagającymi modelami.

Zajmuję się fotografią rodzinną w studio i w plenerze, na terenie Warszawy.
Więcej o mnie dowiesz się podczas sesji, ale dodam, iż specjalizuję się w sesjach ciążowych, noworodkowych, rodzinnych, a także urodzinowych. Moje fotografie cechuje naturalność i brak zbędnych dodatków. Staram się wydobyć Wasze naturalne piękno i emocje, w rezultacie czego nie gubię Was w morzu dodatków. Dokładam wszelkich starań, aby każda sesja była niepowtarzalna.
Stwórzmy razem historię, którą przekażecie następnym pokoleniom. Odbitki, które ode mnie otrzymacie z pewnością będą cieszyć Was teraz, a jeszcze bardziej za kilka lat.
Zapraszam do zapisów już teraz lafotografia.zalamo.com/book

Do zobaczenia na sesji.
Pozdrawiam,
LA FOTOGRAFIA ?

#sesjanoworodkowawarszawa #miłość #rodzina #razem #ciąża #macierzyństwo #sesjabrzuszkowawarszawa #sesjaciążowawarszawa #noworodek #niemowlak #pamiątka #szczęście #szaleństwo #nastolatek #młodzież #pasja #okazja #brakokazji #piękno #czas #święta #magia #ludzie #przyjaźń #uśmiech #radość #zabawa #życie #atmosfera #dom #przytulnie #herbata #zdjęcia #foto #skarb #niezapomnianeprzeżycia #sentyment #ciepło #doświadczenie #nadzieja #prezent #pomysł #reportaż #Warszawa #dziecko #chrzest #urodziny #rodzewwarszawie #lafotografia

Galeria