Sesja plenerowa

Sesja plenerowa- zapraszam Cię do niezapomnianej przygody w otoczeniu natury!

Marzysz o niepowtarzalnych zdjęciach, które oddadzą magiczną atmosferę plenerowej sesji? Teraz masz okazję zrealizować swoje fotograficzne marzenia podczas naszej sesji plenerowej!

Dlaczego warto zarezerwować sesję plenerową ze mną?

  1. Niezapomniane scenerie: Wybiorę dla Ciebie najpiękniejsze miejsca, gdzie przyroda stanie się doskonałym tłem dla Twoich zdjęć. Czy to malownicze plaże, urokliwe lasy czy miejskie zakątki pełne charakteru – ze mną Twoje fotografie będą wyjątkowe.
  2. Profesjonalne podejście: Dzięki mojemu doświadczeniu w fotografii zadbam o każdy detal, abyś czuł/a się komfortowo i pewnie przed obiektywem. Dzięki moim wskazówkom dotyczącym pozowania, światła i kompozycji Twoje zdjęcia będą wyglądać naturalnie i efektownie.
  3. Niepowtarzalne wspomnienia: Sesja plenerowa to nie tylko okazja do wykonania pięknych zdjęć, ale również do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Spędzimy razem czas na relaksie i zabawie, dzięki czemu każdy moment będzie pełen radości i spontaniczności.
  4. Indywidualne podejście: Twoje oczekiwania są dla mnie najważniejsze. Przed sesją omówimy szczegóły i Twoje preferencje, abym mogła dopasować każdy element do Twoich potrzeb.

Nie czekaj dłużej! Zarezerwuj już teraz sesję plenerową i przekonaj się, jak wiele radości i piękna możemy razem stworzyć!

Agnieszka 🙂

Sesja plenerowa w kwiatach Jabłoni Cennik 2024

REZERWACJA

WAŻNE INFORMACJE

Wszystkie sesje odbywają się w moim studio fotograficznym lub wspólnie wybranym plenerze na terenie Warszawy

Sesja plenerowa odbywa się w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godz. 18.00 – 21:00.

Po umówieniu terminu prześlę Ci na maila opis przygotowania oraz ankietę i regulamin sesji.

Stylistykę zdjęć, dobór strojów i dodatków omawiamy przed spotkaniem (możesz przesłać inspiracje, które pozwolą mi na przygotowanie się do naszego spotkania).

Wynagrodzenie za sesję zdjęciową należy uiścić w dniu sesji gotówką lub BLIKiem.
Nie wysyłam fotografii do wyboru do czasu otrzymania pełnej kwoty wynagrodzenia.

Zdjęcia z sesji zostaną poddane edycji, a produkty fotograficzne  – wydrukowane dopiero po uiszczeniu przelewem pełnej płatności za złożone zamówienie. 

O wszelkich zmianach terminu sesji poinformuj mnie nie później niż 2 dni przed ustaloną datą spotkania.

Przed rezerwacją sesji zapoznaj się z moim portfolio.