Zapraszam do zapisów na sesje fotograficzneZapisy i vouchery na sesję

Łatwa i szybka rezerwacja (kliknij tu)

Myślisz o sesji zdjęciowej  dla Ciebie lub Twoich bliskich ???  Umówimy się w wybranym parku, gdzie wykonam dla Was sesję ciążową, rodzinną, czy dziecięcą, a nawet urodzinową.
Jeśli jednak wolicie nie wychodzić na dwór lub interesuje Was sesja noworodkowa- umówimy się w studio.

Wszystkie ubrania oraz akcesoria są prane i czyszczone przed każdą sesją, aby zapewnić Wam maksimum bezpieczeństwa. Podczas sesji  używam żelu do dezynfekcji rąk,  dodatkowo w studio przed oraz w trakcie sesji włączony jest oczyszczacz powietrza.

Do Was mam jedną prośbę- nie przychodźcie przeziębieni, czy tym bardziej chorzy! W takich przypadkach będę zmuszona odwołać sesję. Jeżeli coś Was bierze, zapiszę Was na najbliższy możliwy termin.

Chcesz podarować bliskim sesję fotograficzną?  Zapraszam do kupna vouchera.Voucher na sesję
Voucher na sesje z pewnością będzie niezastąpionym podarkiem. To ponadczasowy prezent, który zostanie z Wami na zawsze. Z upływem lat będzie coraz bardziej cieszył- przede wszystkim następne pokolenia.
Od teraz możesz kupić voucher na każdą regularną sesję fotograficzną. Godny uwagi jest także fakt, że voucher jest dostępny w aż 3 pakietach cenowych i pozostaje ważny aż 3 miesiące od daty zakupu.

Zamów już dziś i oszczędź sobie stresu,  podczas gdy inni biegać za prezentem po zatłoczonych sklepach.
Wystarczy, że klikniesz powyżej lub napiszesz maila, w którym poinformujesz, która sesja Cię interesuje.  agnieszka.lange@lafotografia.pl

Zatrzymajmy razem to, co jest naprawdę ważne.


Więcej o wybranych sesjach lafotografia.pl/kilka-slow-o-sesji

Zapraszam Cię także na mój funpage www.facebook.com/lafotografiaLange

 

Pozdrawiam ciepło,
Agnieszka Lange