Sesje świąteczne 2023

Sesje świąteczne 2023

Serdecznie Was zapraszam do rezerwacji tegorocznych sesji świątecznych. Ten rok mogę śmiało nazwać rokiem zmian, dlatego będzie się działo!

Wykonam specjalnie dla Was świąteczne fotografie idealne do ozdoby mieszkania, do podarowania rodzinie i przyjaciołom lub do wykonania oryginalnych zaproszeń na święta. A przede wszystkim niesamowitą pamiątkę uwieczniającą Wasz rodzinny czas.

Pamiętajcie, by wybierając godzinę sesji dopasować ją do trybu dnia Waszego dziecka, tak by było wypoczęte i możliwie jak najlepszym humorze 🙂 Jeśli wiecie, że pociecha potrzebuje chwili na oswojenie wybierzcie pakiet 2- w ten sposób będziecie mieć gwarancję pięknych i udanych kadrów.

Jeśli zależy Wam na odbitkach przed świętami zarezerwujcie swoją sesję w październiku lub listopadzie. W grudniu będzie dostępnych tylko kilka terminów, ale obróbka graficzna i odbitki mogą być dopiero po świętach.

Dla spóźnialskich oraz obdarowanych voucherem świątecznym planuję również utworzyć grafik po świętach 🙂

Jesteście ciekawi co dla Was szykuję?

Scenka Dziecięca Kraina Marzeń:

W tym roku zapraszam Was do mojej bajki pełnej słodkich abstrakcji!

Wyobraźcie bowiem sobie zimową chatkę, pełną zakręconych słodkości! Wszystko będzie biało czerwone, obsypane śniegiem, a do tego kolędy będzie można nie tylko zaśpiewać, ale również wybębnić na magicznych instrumentach! Jakby tego było mało, dzieci będą mogły również wyobrazić sobie najpiękniejsze zjazdy z górek ciesząc się sankami 🙂

Dla chętnych oczywiście znajdą się też świąteczne laski, które będzie można spałaszować podczas sesyjnej zabawy!

Scenka rodzinna, przyjemnie domowa:

Ta zaś będzie bardziej stonowana. Zapewne bardziej przez rodziców oblegana 😉

Kto ukochał sobie świąteczne lenistwo odpocznie na kanapie, w otoczeniu skrzących światełek i blasku choinki. Tu napijecie się herbatki pod kocykiem, ubierzecie pierwsze drzewko lub obdarzycie prezentami. Słowem, będzie to przedsmak iście domowych świąt. Scenka będzie przeznaczona zarówno do ujęć rodzinnych, jak i indywidualnych.

Scenka niespodzianka:

O tej nic nie powiem, a co! Poza tym, że tu będzie królowała biel 😉

Jak niespodzianka, to niespodzianka. Bo w końcu kto nie lubi świątecznych prezentów?

Hmm… Chyba, że domyślacie się już co nie co? 😉

Garderoba studyjna 🎄🎄🎄

W tym roku na dziewczynki od 6 miesięcy do 10 lat czekają urocze, czerwone sukieneczki. Dopełnieniem będą białe podkolanówki i berecik, które dodadzą jeszcze więcej uroku i świątecznego blasku do sesji zdjęciowej.

Zaś dla chłopców od 6 miesięcy do 6 lat przygotowałam zestawy białych koszul i czerwonych spodenek na szelkach. Elegancki strój podkreślą oczywiście czerwone muchy 🙂 Nie zabraknie także czerwonych szalików i czapek uszatek 🙂

Mamy mogą zabrać własne kreacje lub skorzystać ze studyjnych sukni.

Za mundurem panny sznurem, ale myślę, że tatusiowie zrobią wystarczającą furorę w białych koszulach i eleganckich spodniach.

Dla chętnych znajdzie się również świąteczna mucha 😉

Garderoba własna 🎄🎄🎄

Jeśli chcielibyście sami zadbać o stylizacje, zawsze mile widziana będzie świąteczna czerwień i zieleń.

Jeżeli wolicie delikatne kolory do każdej scenki będą pasować stroje w odcieniach bieli lub złota oraz delikatne beże i kremy. Święta Bożego narodzenia to radosny czas, dlatego wyjątkowo unikamy czerni. Jeśli macie ochotę, możecie zabrać piżamy dla całej rodziny, co doskonale podkreśli wesoły charakter tego magicznego czasu. Świąteczne kraty, bałwany, renifery, czy śnieżynki dozwolone we wszystkich wariantach, kolorach i rodzajach:) Sprawdzą się też sweterki w kolorze czerwieni, zieleni oraz bieli i kremów.

Unikajcie jaskrawych kolorów i dużych, graficznych wzorów- nie wyglądają dobrze na zdjęciach, ale przede wszystkim pamiętajcie- najważniejsze jest, by Wasze stylizacje były spójne.

Pięknym uzupełnieniem odświętnego stroju będą buty. Weźcie ze sobą eleganckie i czyste obuwie na zmianę- pamiętajcie proszę, że po studio pełzają małe dzieci. Nie chcemy przecież, żeby najadły się piachu i brudu, prawda?

W przypadku braku obuwia na zmianę pozujecie bez skarpetek!

ORGANIZACJA 🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Na sesję zapraszam osoby w 100% zdrowe. Katar, też jest sygnałem, że sesję należy przełożyć, dlatego w trosce o zdrowie wszystkich uczestników sesji oraz własne bardzo proszę o rozwagę.

 • Terminy sesji z gwarancją odbitek przed świętami: 20-22.10, 27-29, 10-12.11, 17-19.11 i 24-26.11; sesje z odbitkami po świętach 01-03.12, a także 08-10.12. Terminy poświąteczne będą podane w listopadzie.
 • Sesje będą się odbywać w godzinach 10-17, z przerwami na wietrzenie, nagrzanie oraz zdezynfekowanie studia.
 • Sesja w pakiecie podstawowym trwa do 30 minut – jeśli chcecie sesję w kilku strojach zarezerwujcie sesję w pakiecie standard – trwa ok 60 minut.
 • Nie ma możliwości wejścia do studia przed ustaloną godziną sesji – 5 minut przed czasem jest również przed czasem 😉
 • Spóźnienie skutkuje skróceniem czasu i nie wykonaniem części sesji.
 • Sesję możesz wykupić dla siebie, swojej rodziny lub jako prezent dla bliskich w formie vouchera (realizacja do stycznia 2024)
 • Warunkiem rezerwacji sesji jest wpłata bezzwrotnego zadatku. Brak wpłaty zadatku skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 • Pozostała płatność odbywa się w dniu sesji gotówką lub BLIKiem
 • Obróbkę wybranych zdjęć rozpoczynam dopiero po zaksięgowaniu dopłaty za dodatkowo wybrane zdjęcia.
 • W sesji może wziąć udział 1 rodzina tj. rodzice i dzieci. Jeśli zamierzacie przyjść większą grupą skontaktujcie się ze mną. Jeśli planujecie przyjść w np. dwie rodziny zarezerwujcie 2 sesje pod rząd (podwójna opłata, bez naliczania za osobę).
 • Do samodzielnych ujęć zapraszam maluszki od 4 miesiąca (podnoszące stabilnie główkę podczas leżenia na brzuszku). Młodsze dzieci pozują wyłącznie z rodzicami, na rękach.

Na życzenie zaprojektuję i zamówię dla Was kalendarze, fotoalbumy, fotoobrazy oraz triplexy, które idealnie pasują na prezenty świąteczne.

To co? Do zobaczenia 🙂 REZERWACJA SESJI 🎄🎄🎄

Ps. Scenki się szykują, a testy na żywych organizmach już niebawem 🙂