TWÓJ FOTOGRAF

Witam Cię w LA FOTOGRAFIA.

O mnie.la fotografia sesja Warszawa

Jestem Agnieszka, fotograf ciążowy, noworodkowy i rodzinny.
Jesteś tu, bo zapewne szukasz dla siebie lub kogoś bliskiego wymarzonej sesji. Zapraszam Cię do świata mej fotografii, która jest dla mnie nie tylko pracą, ale i pasją.
Prywatnie jestem mamą dwóch kochanych rozrabiaków oraz szczęśliwą żoną, ale poza domem, całe serce wkładam w fotografię.
Z natury jestem optymistką, zatem podczas sesji zwykle panuje luźna i wesoła atmosfera. Nie musisz się martwić o niezręczną ciszę, czy skrępowanie. Staram się jak mogę, by moi modele czuli się swobodnie. Pomagam im dostrzec naturalne piękno, a przy tym tworzę niepowtarzalne pamiątki z ważnych momentów życia.
Z wykształcenia jestem pedagogiem, ponadto z tego co słyszę mam serce i rękę do dzieci, więc nie przeraża mnie praca z nawet najbardziej wymagającymi modelami.

Fotografia.

 

Fotografia towarzyszy mi odkąd pamiętam. Już jako dziecko marzyłam, że będą się nią zajmować. Co prawda myślałam o reportażu wojennym, ale szczerze nie żałuję zmiany decyzji 😉
Po latach marzenie stało się rzeczywistością i w tej chwili zajmuję się fotografią rodzinną w studio i w plenerze na terenie Warszawy.

Sesja noworodkowa backstage

Więcej o rozwoju fotograficznym możesz dowiedzieć się podczas sesji, ale dodam, iż specjalizuję się w sesjach ciążowych, noworodkowych, rodzinnych, a także urodzinowych. Moje fotografie cechuje naturalność i brak zbędnych dodatków. Staram się wydobyć Wasze naturalne piękno i emocje, w rezultacie czego nie gubię Was w morzu dodatków. Dokładam wszelkich starań, aby każda sesja była niepowtarzalna.
Razem możemy stworzyć historie, które przekażecie następnym pokoleniom, a odbitki, które ode mnie otrzymacie z pewnością będą cieszyć Was teraz, a jeszcze bardziej za kilka lat.
Zapraszam do zapisów już teraz. Wystarczy kliknąć tu: lafotografia.zalamo.com/book , wybrać pakiet oraz termin sesji.

Do zobaczenia.
Pozdrawiam,
Agnieszka
LA FOTOGRAFIA ?

#sesjanoworodkowawarszawa #miłość #rodzina #razem #ciąża #macierzyństwo #sesjabrzuszkowawarszawa #sesjaciążowawarszawa #noworodek #niemowlak #pamiątka #szczęście #pasja #okazja  #piękno #czas #święta #magia #przyjaźń #uśmiech #radość #zabawa #życie #dom #przytulnie #zdjęcia #foto #niezapomnianeprzeżycia #doświadczenie #prezent #Warszawa #dziecko #chrzest #urodziny #rodzewwarszawie #lafotografia